Soukromý servis

19197013.jpg

nauč se Word

Potřebuješ zdokonalit své dovednosti s programem MS Word? Naučíme Vás vše, co budete k výkonu vašeho zaměstnání potřebovat. Sejdeme se k individuálním konzultacím. Zadáme Vám samostatné úkoly k procvičení. V případě akutní potřeby se Vám budeme věnovat přes vzdálenou plochu nebo poskytněme poradenské služby po telefonu. 

Poradenství a školení

nauč se PowerPoint

Tvoříte často prezentace? Chcete nový efektivní a dynamický vzhled. Vše Vám vysvětlíme a naučíme, abyste se v okamžik své prezentace nedostali do nouze. 

19197643.jpg
19199620.jpg

nauč se Excel

Pracujete často s programem MS Excel? Nejsou Vám jasné všechny funkce? Tvoříte grafy a ne vždy se Vám vydaří, jak chcete? Trápíte se s tvorbou tabulek? Umíme Vám poradit a vše vysvětlit a naučit.

19197404.jpg

nauč se iPhone

Používáte Android a chcete změnu a toužíte po iPhonu ale bojíte se přechodu na jiný systém? Vše s Vámi budeme konzultovat. Vysvětlíme úskalí přechodu. Pokud se rozhodněte pro změnu, Vše pro Vás nastavíme nebo Vám jednotlivé kroky vysvětlíme. 

vybereme a nastavíme Váš telefon

Potřebujete nový mobil? Nevíte, který je pro Vás nejvhodnější? Nechcete zbytečně utrácet za model, který nevyužijete? S výběrem Vám poradíme a najdeme optimální produkt přesně pro Vás. Nechcete se obtěžovat s nastavováním svých mobilních zařízení? Chcete je jen používat, tak aby vše bylo připraveno k Vašim  potřebám. Aby bylo vše funkční a zálohované. Vše pro Vás nastavíme a zařídíme. Nebudeme Vás obtěžovat podrobnostmi. 

19197113.jpg

nauč se Android

Umíte používat svůj chytrý telefon jenom na telefonování a psaní SMS? Chcete ho využívat na maximum? Vše Vám trpělivě vysvětlíme a naučíme. 

19197853.jpg

neuč se soubory

Dělá vám problém správa souborů ve vašem PC? Často hledáte, kde máte uložené Vaše dokumenty? Máte dokumenty uložené na ploše? Nevadí. Společně to zvládneme a nastavíme způsob ukládání souborů tak, aby se Vám už žádný neztratil. 

2021-02-11.png
Wavy_Tech-05_Single-12.jpg

vybereme Vám televizi nebo monitor

Vybíráte novou televizi nebo monitor? Nevyznáte se v jednotlivých parametrech? Chcete je pochopit a vyznat se v nich? Nebo chcete jenom poradit s výběrem, abyste neutráceli zbytečně své peníze? Se vším Vám pomůžeme. Zjistíme Vaše požadavky a potřeby a vše s Vámi budeme konzultovat a doporučíme produkt přesně na míru. 

vybereme a nastavíme tiskárnu

Zlobí Vás vaše tiskárna? Nejde připojit k PC? Vybíráte novou tiskárnu a nejste si jistí tím, která pro Vás bude ta nejvhodnější? Rádi Vám s výběrem poradíme. Následně vše uvedeme do provozu a připravíme k používání. 

4022203.jpg
Wavy_Tech-02_Single-06.jpg

vybereme Vám notebook nebo PC

Vybíráte nový notebook nebo stolní počítač? Nevyznáte se v jednotlivých parametrech? Nejste si jisti, co pro Vás bude lepší volba? Chcete jenom poradit s výběrem, abyste neutráceli zbytečně své peníze? Se vším Vám pomůžeme. Zjistíme Vaše požadavky a potřeby a vše s Vámi budeme konzultovat a doporučíme produkt přesně na míru. 

školení pro firemní zaměstnance

Pracují Vaši zaměstnanci s IT technologiemi efektivně? Nemají prostor pro zlepšení a především zrychlení své práce? Čas jsou peníze. Vaše peníze. Zajistíme školení pro Vaše zaměstnance. Správa souborů v rámci serverových disků. Sdílení souborů. Sdílení kalendářů. Ukládání do cloudů. Práce s balíkem programů MS Office. 

19197641.jpg
10088.jpg

úprava a finální editace diplomových prací

Píšete bakalářskou nebo diplomovou práci? Nechcete ztrácet čas s úpravou dokumentů a přípravě k tisku. Chcete mít jistotu, že bude vše v čas připravené. Obraťte se na nás. Dokumenty profesionálně upravíme přesně dle požadavků Vaší fakulty. 

 

zálohování a ukládání do cloudu

Přišli jste o data a už víte, že chcete zálohovat? Nevíte, jaké možnosti existují a která bude pro Vás ta nejlepší? Chcete používat cloudové úložiště, ale nevíte, které vybrat, aby vyhovovalo Vaším požadavkům? Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a zvolíme nejvhodnější variantu.  

Wavy_Tech-05_Single-03.jpg
19199655.jpg

tvorba webu

Potřebujete pro sebe nebo pro svojí firmu webovou prezentaci? Nevíte jak na to? Nechce utratit desítky tisíc za služby specializovaných firem? Chcete si webové stránky spravovat sami. Svěřte se do našich rukou. Najdeme způsob, jak vytvořit vhodný web pro Vaše potřeby.   

Ing. Tomáš Perun

email: info@naucse.it

tel: +420 775 384 310

2451377.jpg

Kontakt