Osobní přístup k vašim IT potřebám 

Nauč se IT

 
 
 

Nabídka služeb

settings-slider-desktop-vertical.png
filter-picture.png
e-learning-monitor.png
analytics-graph-bar.png
crypto-currency-bitcoin-imac.png
shopping-cart-download.png
binocular.png
maps-pin.png
presentation-board-graph.png
headphones-customer-support-human-1.png
touch-id-desktop.png
print-picture.png
view-off.png
wireless-payment-credit-card-dollar.png
video-player-cloud.png
video-player-1.png
send-email-2.png
33093.jpg

O firmě

Chcete se naučit využívat naplno Váš chytrý mobilní telefon? Cítíte, že v jeho používání máte stále rezervy? Bojíte se přejít z platformy Android na systém od firmy Apple? Od toho jsme tu. Rádi vám pomůžeme, vše vysvětlíme. Vše pro Vás nastavíme. 

Potřebujete pro výkon svého povolání aktivně používat MS Office a jeho ovládání Vás spíše zdržuje a rozčiluje? Najdeme spolu řešení přesně pro Vás. Vybereme pro Vás a naučíme Vás ty funkce, které k rychlému výkonu Vaší práce budou ty nejvhodnější.

Často hledáte soubory, které jste "někam" uložili a když je nejvíce potřebujete, nemůžete je najít. Není Vám jasné, jak vytvářet systém adresářů a jak se soubory rychle a efektivně pracovat? Bude pro nás maličkost Vám vše vysvětlit, abyste si osvojili a zautomatizovali práci se soubory a složkami. 

Vybíráte si nový počítač, tiskárnu, televizi nebo jinou elektroniku? Nechcete se probírat dlouhými stránkami parametrů a funkcí? Vybereme pro Vás to nejvhodnější zařízení, abyste neplatili příliš za zařízení, které nevyužijete nebo abyste koupili vybavení, které Vašim požadavkům nebude dostačovat. Od toho jsme tady. 

Informačním technologiím se věnujeme více jak 15 let. Zaměřuji se především na školení softwaru. Mezi naše zákazníky patří malé firmy, které se chtějí soustředit na svojí hlavní činnost. Nechtějí věnovat čas nastavování technologií ve firmě. Naší prací je, aby vše fungovalo k jejich spokojenosti. Další skupinu zákazníků tvoří jednotlivci a domácnosti, kteří se chtějí vzdělat v oblasti informačních technologií a držet tak krok s dobou. Obrací se na nás zákaznicí s problémy, kdy jim nefungují počítače, mobilní telefony, tiskárny a  další elektronika, kteří chtějí pouze vše nastavit a používat. 

 

Kontakt

Ing. Tomáš Perun

email: info@naucse.it

tel: +420 775 384 310

©2021 by Nauč se IT.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now