Nauč se IT pouze nápis průhledny.png

Osobní přístup k vašim IT potřebám 

 
 

Nabídka služeb

settings-slider-desktop-vertical.png
filter-picture.png
e-learning-monitor.png
analytics-graph-bar.png
crypto-currency-bitcoin-imac.png
shopping-cart-download.png
binocular.png
maps-pin.png
presentation-board-graph.png
headphones-customer-support-human-1.png
touch-id-desktop.png
print-picture.png
view-off.png
wireless-payment-credit-card-dollar.png
video-player-cloud.png
video-player-1.png
send-email-2.png
33093.jpg
 

O firmě

Chcete se naučit využívat naplno Váš chytrý mobilní telefon? Cítíte, že v jeho používání máte stále rezervy? Máte obavy přejít z platformy Android na systém iOS? Jsme tu pro vás. Rádi vám vše vysvětlíme, doporučíme a na míru nastavíme. 

Pracujete v zaměstnání aktivně s MS Office? Často hledáte funkce a přemýšlíte, zda by vám program mohl ještě více pomoct? Najdeme Vám řešení. Dle potřeby sestavíme školení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Často hledáte soubory či dokumenty které jste "někam" uložili? A když je nejvíce potřebujete, nemůžete je najít? Není Vám jasné, jak vytvářet systém adresářů a jak se soubory rychle a efektivně pracovat? Pro nás je maličkost Vám vše vysvětlit tak, abyste se naučili pracovat se soubory a složkami rychle a efektivně. 

Vybíráte si nový počítač, tiskárnu, televizi nebo jinou elektroniku? Nechcete trávit čas čtením dlouhých stránek parametrů a funkcí? Vybereme Vám zařízení, které nebude zbytečně drahé a bude přesně odpovídat vašim nárokům a požadavkům. Vaše spokojenost je naší prioritou. 

Informačním technologiím se věnujeme více jak 15 let. Zaměřujeme se především na školení softwaru. Mezi naše zákazníky patří malé firmy, které se chtějí soustředit na svou hlavní činnost a nechtějí se zabývat nastavováním softwaru ve firmě. Naší prací je, aby vše fungovalo efektivně a spolehlivě. Druhou skupinu zákazníků tvoří jednotlivci a domácnosti, kteří si chtějí rozšířit vědomosti v oblasti informačních technologií a držet krok s dobou. V neposlední řadě se na nás obrací zákaznicí se zcela běžnými problémy. Mezi takové patří např. nefungující počítač, mobilní telefon, tiskárna a další elektronika.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se, aby se k nabídce našich služeb vždy rád 

3718985.jpg
uvodni.jpg
 

Kontakt

Ing. Tomáš Perun

email: info@naucse.it

tel: +420 775 384 310

2451377.jpg